AA523996-2D38-43C9-A75C-F2064C14641C.jpe

Jestem psycholożką i szkolącą się psychoterapeutką psychoanalityczną. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie w São Paulo oraz na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie naukowo związana jestem z uniwersytetem ISCTE-IUL w Lizbonie.

 

Ukończyłam kurs Interwencji psychologicznych w kryzysie i klęskach żywiołowych w Instytucie Karuña w São Paulo, kurs Psychoanaliza migracji i wygnania w Argentyńskim Towarzystwie Psychoanalitycznym, studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej na Uniwersytecie Gdańskim, kształciłam się również w dziedzinie psychotraumatologii w Centro de Trauma w Lizbonie. 

 

Jestem członkinią-kandydatką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (które jest częścią   Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej), w którym odbywam szkolenie w psychoterapii psychoanalitycznej i według którego standardów etycznych pracuję. Moja praca poddawana jest regularnej superwizji.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w São Paulo, Brukseli i Lizbonie, pracując w organizacjach pozarządowych, placówkach zdrowia psychicznego i prywatnym gabinecie, obecnie związana jestem z OIK/SOW w Gdyni.

 

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, kryzysów rozstania lub utraty, depresji, zaburzeń lękowych i dolegliwości somatycznych, zmagającymi się z doświadczeniem nadużyć i traumy psychicznej oraz osobami traktującymi terapię rozwojowo.

 

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą. 

Prowadzę psychoterapię w języku polskim, portugalskim, hiszpańskim oraz angielskim.